Zpravodajství

Leo Beránek EXKLUZIVNĚ: Přiznal, že ŘÍDIL OPILÝ, ale bitku nikoliv

Leo Beránek EXKLUZIVNĚ: Přiznal, že ŘÍDIL OPILÝ, ale bitku nikoliv
Zdroj: facebook.com

Portál TN.cz získal exkluzivní rozhovor s Leem Beránkem. Ten měl ve středu napadnout muže před pražským klubem Roxy. Tvrdí to několik svědků a bylo na něj podáno i trestní oznámení.

"Byl jsem se pobavit, byl jsem si tam převzít cenu. Trošku se to zvrtlo, dělal jsem tam trošku bordel. Byla to show, každopádně to patří k mojí image,“ řekl exkluzivně Leo Beránek portálu TN.cz.

"Od rána čtu články, že jsem někoho brutálně zbil. Tak tomu bych se chtěl bránit. Protože bych chtěl především vidět kamerový záznam. Stojím si za tím, že jsem nikoho neudeřil,“ tvrdí Beránek.

Redakci TN.cz se ale ozvali svědci, kteří tvrdili něco jiného. "To bude asi tím, že jsem tam urazil asi osm set lidí na pódiu. A v podstatě jsem tam poslal všechny do pr*ele. Jestliže jsem byl u toho činu, kdy se to stalo, tak to je možný, ale toho člověka jsem se ani nedotkl,“ říká Beránek.

Související obsah

Redakci TN.cz se ozvali svědci, kteří tvrdí, že Beránek celý incident sám vyprovokoval. K napadenému muži měl přijít a strčit do něj. O zbylé násilí se měli postarat jeho přátelé. "Ne, ne, ne. Já jsem se toho člověka ani nedotkl. Za tím si stojím. Já jsem byl dost opilej, takže si to úplně přesně nepamatuju, ale vím, že jsem vyšel ven a že tam přesně vedle mě vznikla nějaká potyčka. Akorát toho jsem si všiml. O tom vím,“ přiznal Beránek. "Ale každopádně s tím nemám nic společného,“ brání se mladý zpěvák.

Poslechněte si celý rozhovor s Leo Beránkem:

Další ze svědků, kteří se ozvali redakci TN.cz, tvrdil, že měl být Beránek pod vlivem drog. „Drogy neberu. Ráno jsem byl na policii, řídil jsem v podnapilém stavu, takže mě zastavili a byl jsem na odběru krve,“ šokuje dál Beránek.

"Policie mě večer nezadržela. Nevím ani o tom, že by tam někdo z mých přátel někoho udeřil na téhle akci. Za tím si stojím. Tohle bych řešil, až bude ten kamerový záznam.Přál bych si, aby ty lidi psali ty články až potom, protože mě tohle docela uráží,“ hájí se dál Leo Beránek. "Těch lidí, co jsem tam urazil, nebylo málo. A jestli tam byl venku nějakej hlouček lidí, což byl teda celkem nemalej, a jestliže tam vznikla nějaká potyčka, tak je možný, že to někdo spojil nějakým způsobem, že jsem to udělal já. Ale já si stojím za tím, že se všechno stoprocentně ukáže, až bude nějakej kamerovém záznam,“ říká Leo Beránek.

Podívejte se, jak Leo Beránek šokoval svou děkovnou řečí návštěvníky klubu Roxy: 

"Vím, že tam byli nějací Rusové, že tam mluvili rusky, ale nejsem si jistej, jestli on ho teda přímo udeřil, ale vím, že on u toho teda byl taky. Pravděpodobně asi jo, protože potom začali rovnou utíkat. Takže si myslím, že to byli oni,“ uzavírá Beránek svou výpověď.

tn.cz / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz