Zpravodajství

Strážníka a trenéra malých fotbalistů Jaroslava obvinili z pedofilie. ZASTŘELIL SE!

Strážníka a trenéra malých fotbalistů Jaroslava obvinili z pedofilie. ZASTŘELIL SE!
Zdroj: Archiv města Milovice a facebook.com

Milovice na Nymbursku se vzpamatovávají z obrovské tragédie. O víkendu se tam totiž zastřelil městský strážník a trenér malých fotbalistů Jaroslav Bobčík. Vše kvůli smyšlenému nařčení z pedofilie.

Dvaatřicetiletý strážník Jaroslav Bobčík odešel v průběhu služby pryč, když se dlouho nevracel, jeho kolegové se po něm začali shánět. Později ho policisté našli v lese hodinu před půlnocí zastřeleného, píše Nymburský deník s tím, že se podle policie jednalo o sebevraždu a zastřelil se svojí služební pistolí.
 

Podle lidí z Milovic za vše může nedávná kauza. Jen před několika dny byl totiž odvolán z funkce trenéra malých fotbalistů. Byl totiž nařčen z pedofilie. Podle rodičů dětí, které trénoval je to ale celé nesmysl. "Byl to férový a slušný chlap. Je to absolutní nesmysl," řekla matka šestiletého Tomáše.
 

Místní si myslí, že je to vše komplot. Bobčík totiž chtěl zprůhlednit financování místního fotbalového klubu AFK Milovice a to nebylo po chuti vedení. "Po Milovicích se povídá, že pár lidí to upeklo v hospodě. Pokud Bobčíka nedostanou na peníze, tak z něj udělají pedofila," prozradili místní Blesku. Navíc mu prý někdo v poslední době vyhrožoval.
 

Související obsah


Bobčík ale nebyl jediný, kdo vedení klubu AFK Milovice kritizoval. Kromě něho totiž v minulém týdnu vedení odvolalo i trenéra Petra Nedvěda. Ten už podal na klub trestní oznámení pro pomluvu, protože podle Blesku o něm prohlásilo, že v předchozím působišti měl problémy s penězi a měl obtěžovat své svěřence.

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz