Po patnáctileté školačce Petře Vondrákové pátrala celá Jihlava. V osudný pátek měla spát u své nejlepší kamarádky Hanky. Ta dívce, jejíž tělo našli na skládce, věnovala dojemné video.
Hanka pověsila před třemi dny na YouTube video, na kterém svou nejlepší kamarádku a spolužačku prosí, aby se vrátila. "Všichni se o tebe bojíme Petí!. Všem nám moc chybíš. Milujeme tě. Vrať se brzy,“ prosí na něm Petru.
Svou kamarádku spolu s dalšími školáky zoufale hledala a rozvěsili po Jihlavě plakáty s Petry fotkou. Bez výsledku. Téměř dvoutýdenní pátrání po Petře Vondrákové z Dudína, která zmizela v pátek 15. března po odchodu z jihlavské diskotéky Ponorka, skončilo bohužel dnes tragicky. Kusy dívčina těla byly nalezeny na skládce v Henčově. Její mrtvolu hodili do kontejneru v Havířské ulici v centru Jihlavy.
V ten hrozný den měla Petra přespat u Hanky, jenže si to rozmyslela s tím, že bude spát u kamaráda. Jenže tam už nedorazila. Co se přesně stalo, není zatím jasné. Jednou z verzí je, že Petru zavraždil její expřítel se svým spolubydlícím. Mladík se přinejmenším měl policii přiznat, že ji mrtvou strčil do kontejneru, který potom popeláři vyvezli na skládku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz