Berounským kriminalistům oznámila devětadvacetiletá žena, že byla ve čtvrtek odpoledne znásilněna na pokoji ubytovny v Karlštejně. Nakonec přiznala, že si to vymyslela, řekla v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Lenka Uriánková.
Do ubytovny se ihned sjeli policisté z Karlštejna a Králova Dvora i výjezdová skupina kriminalistů z Berouna. Těm se ale celé oznámení zdálo podivné.
„Při sepisování protokolu o trestním oznámení žena uvedla, že ke znásilnění, ani jinému obdobnému pohlavnímu styku nedošlo. Nestala se obětí ani žádného násilí,“ dodala mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Čím si "koledujete" o znásilnění
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku
Nakonec přiznala, že se tím chtěla vyhnout problémům, které má na ubytovně. Byla totiž přistižena, že si na pokoj vodí cizí muže.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz