APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Málem šli sedět za nic, žena si znásilnění vymyslela

Málem šli sedět za nic, žena si znásilnění vymyslela
Zdroj: Mediafax

Berounským kriminalistům oznámila devětadvacetiletá žena, že byla ve čtvrtek odpoledne znásilněna na pokoji ubytovny v Karlštejně. Nakonec přiznala, že si to vymyslela, řekla v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Lenka Uriánková.

Do ubytovny se ihned sjeli policisté z Karlštejna a Králova Dvora i výjezdová skupina kriminalistů z Berouna. Těm se ale celé oznámení zdálo podivné.


„Při sepisování protokolu o trestním oznámení žena uvedla, že ke znásilnění, ani jinému obdobnému pohlavnímu styku nedošlo. Nestala se obětí ani žádného násilí,“ dodala mluvčí.


ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Čím si "koledujete" o znásilnění
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku


Nakonec přiznala, že se tím chtěla vyhnout problémům, které má na ubytovně. Byla totiž přistižena, že si na pokoj vodí cizí muže.
 

Mediafax/luk

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz