Největší psí soutěž v Česku už zná třetího vítěze týdenního kola. Stala se jím fenka Brita, která během třetího týdne soutěže získala 80,56 % hlasů.
Z krmiva zdarma na celý měsíc se může radovat Jiří Jebavý z Nového Bydžova a jeho fenka Brita. Ta ve třetím týdnu největší psí soutěže v Česku vyhrála o pouhé jedno procento. V duelech získala celkem 80,56 % hlasů. Na profil třetího vítěze psí soutěže se můžete podívat – ZDE!
Do soutěže se už nyní nemůžete registrovat, ale stále můžete hlasovat. Se svým pejskem ještě můžete vyhrát poslední týdenní cenu – to je krmivo pro psa na měsíc. Do 7. dubna můžete samozřejmě hlasovat i o nejkrásnějšího pejska, který získá hlavní cenu – krmivo na celý rok a 30 tisíc korun.
NEJROZTOMILEJŠÍ GALERIE:
Tak sladcí! Pejskové oblékají jarní barvičky
Souboj roztomilých čumáčků! Pejskové versus kočičky
Jaký pán, taký pes - neuvěřitelná podoba
|
Dopřejte vašim miláčkům pochutnat si na PROPESKO, které nabízí širokou škálu kvalitních a chutných krmiv. Všichni, kteří krmiva PROPESKO připravují, dbají o to, aby vašim mazlíčkům nejen prospívala, ale také chutnala. Proto je věnována zvláštní pozornost výběru surovin.
PROPESKO radí: Psovi podávejte krmivo ve stejném objemu a ve stejný čas.
|
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz