Zpravodajství

Měl ministr Kalousek náročné Velikonoce? Na tiskovce nebyl ve své kůži. PODÍVEJTE SE

Ministr financí Miroslav Kalousek na tiskové konferenci k čerpání evropských dotací nebyl ve své kůži. Je otázkou, zda byl tak rozhozený z rozhovoru, ve kterém si z něj vystřelil imitátor vydávajícího se za prezidenta Miloše Zemana, nebo měl náročné Velikonoce.

Jindy bodrý Miroslav Kalousek na tiskové konferenci ministerstva financí působil hodně zvláštním způsobem. Těžko hledal slova, navíc špatně artikuloval.
 

"Tak k té první otázce… Samozřejmě, že," přemýšlel ministr financí Miroslav Kalousek. Uběhne patnáct vteřin a Kalousek vysoukal odpověď. "Já se velmi omlouvám, můžete jí zopakovat?" vysoukal ze sebe.
 

Ale to nebylo jediné jeho zaváhání. Po tiskové konferenci přišla řeč i na vtípek imitátora Petra Jablonského, který Kalouskovi zavolal a vydával se za prezidenta Miloše Zemana. A i v tomto vysvětlování se mu pořádně pletl jazyk.
 

"Bulvární žerty mi vůbec nevadí. Koneckonců dávají příležitost těm žurnalistům, který by se neuživili ani tou bulvární žardolistikou (zřejmě myslel žurnalistikou), vydávají za seriozní," řekl ministr financí.
 

Související obsah


Zároveň nezapomněl opomenout, že celý vtip prokoukl. "Na závěr toho rozhovoru řekl, že vím, že nemluvím s Milošem Zemanem," dodal Kalousek.

hmr s přispěním Daniely Badejové, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz