Zpravodajství

Osmiletého chlapečka v Jesenici u Prahy uškrtila vlastníma rukama jeho matka! Proč?

V Jesenici u Prahy matka uškrtila teprve osmiletého chlapce. Policisté ji dnes odpoledne z jeho vraždy obvinili, za což jí hrozí až výjimečný trest. Proč to udělala?

V noci byl v Jesenici u Prahy zavražděn osmiletý chlapec. Toho podle policie uškrtila jeho šestatřicetiletá matka. "Odpoledne jsme matku z vraždy obvinili. Za čin ji hrozí až výjimečný trest," uvedl pro TN.cz mluvčí policie Středočeského kraje Pavel Truxa.
 

Matka svého syna pravděpodobně zabila v noci na dnešek. Mrtvého chlapce totiž našel ve dvě hodiny v noci otec dítěte a zavolal policii. Motiv činu policisté zatím neznají. "I nadále to vyšetřujeme," doplnil Truxa.
 

Mohla matka zavraždit dítě kvůli manželským neshodám? I to může být jedna z vyšetřovacích verzí. Manželé byli totiž podle informací TN.cz v rozvodovém řízení.
 

Podle sousedů byla matka dvou chlapců slušná a bezkonfilktní žena. Ti dokonce řekli, že ji manžel psychicky ničil. Uvedli, že jí manžel dělal ze života peklo.
 

Spekuluje se, že matka svého syna uškrtila nešťastnou náhodou, když si myslela, že je to její manžel. Tuto informaci ale zatím nikdo z policie nepotvrdil.

tn.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz