Zpravodajství

POTRAVINOVÝ INSPEKTOR: Ochranka v kolínském Kauflandu vyháněla zákazníky

Potravinový inspektor televize Nova Láďa Hruška opět zasahoval. Byl prověřit kvalitu a úroveň nabízeného zboží v kolínském Kauflandu. A bylo to pořádné drama! Ochranka se pustila nejen do něj, ale také do ostatních zákazníků, které dokonce vyháněla z obchodu!

Kolínský Kaufland nemá příliš dobrou pověst a o tom, že pokuty od potravinářské inspekce dostal zřejmě oprávněně, se přesvědčil i „Potravinový inspektor“ Láďa Hruška. Regály byly plné plesnivého ovoce a zeleniny. To ale nebylo vše. Kontrola nebyla po chuti ochrance kolínského Kauflandu a ta se ho snažila vyhnat. Když neuspěla, pustila se do sporu i s ostatními přihlížejícími zákazníky, kdy je dokonce vyháněla z obchodu!
 

CHATOVAT S POTRAVINOVÝM INSPEKTOREM MŮŽETE - ZDE!
 

Vaše tipy i fotky chuťovek z obchodů nám i nadále posílejte na mail: potravinovyinspektor@nova.cz.
 

"Byl to zatím největší 'mazec' v dějinách inspektorství!" svěřil se Potravinový inspektor Láďa Hruška. "Ochranka vyháněla zákazníky," dodal.
 

Podívejte se na to, co se v kolínském Kauflandu dělo - CELÉ VIDEO:
 


 

Ochranka se totiž Láďovi Hruškovi snažila zabránit v kontrole. Argumentovala tím, že nesmí v obchodě natáčet. On se ale nenechal a kontrolu, i přes dramatické chvíle, kdy se ochranka snažila vyhnat, pro vás udělal. Nedopadla vůbec dobře, protože na regálech se objevila spousta plesnivého ovoce a zeleniny.
 

Související obsah


Mezitím se ale do sporu s ochrankou dostali i ostatní zákazníci. Do těch se ochranka nevybíravě slovně pustila, když je dokonce vyháněla z obchodu a řekla jim, že mají jít nakupovat jinam! Naštěstí se ale celý incident obešel bez jakéhokoliv fyzického napadení.
 

K prohřeškům v prodejně i incidentu s ochrankou se vedoucí kolínského Kauflandu odmítl vyjádřit. "Děkuji za upozornění," řekl jen.

tn.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz