Zpravodajství

POTRAVINOVÝ INSPEKTOR: Ochranka v kolínském Kauflandu vyháněla zákazníky

Potravinový inspektor televize Nova Láďa Hruška opět zasahoval. Byl prověřit kvalitu a úroveň nabízeného zboží v kolínském Kauflandu. A bylo to pořádné drama! Ochranka se pustila nejen do něj, ale také do ostatních zákazníků, které dokonce vyháněla z obchodu!

Kolínský Kaufland nemá příliš dobrou pověst a o tom, že pokuty od potravinářské inspekce dostal zřejmě oprávněně, se přesvědčil i „Potravinový inspektor“ Láďa Hruška. Regály byly plné plesnivého ovoce a zeleniny. To ale nebylo vše. Kontrola nebyla po chuti ochrance kolínského Kauflandu a ta se ho snažila vyhnat. Když neuspěla, pustila se do sporu i s ostatními přihlížejícími zákazníky, kdy je dokonce vyháněla z obchodu!
 

CHATOVAT S POTRAVINOVÝM INSPEKTOREM MŮŽETE - ZDE!
 

Vaše tipy i fotky chuťovek z obchodů nám i nadále posílejte na mail: potravinovyinspektor@nova.cz.
 

"Byl to zatím největší 'mazec' v dějinách inspektorství!" svěřil se Potravinový inspektor Láďa Hruška. "Ochranka vyháněla zákazníky," dodal.
 

Podívejte se na to, co se v kolínském Kauflandu dělo - CELÉ VIDEO:
 


 

Ochranka se totiž Láďovi Hruškovi snažila zabránit v kontrole. Argumentovala tím, že nesmí v obchodě natáčet. On se ale nenechal a kontrolu, i přes dramatické chvíle, kdy se ochranka snažila vyhnat, pro vás udělal. Nedopadla vůbec dobře, protože na regálech se objevila spousta plesnivého ovoce a zeleniny.
 

Související obsah


Mezitím se ale do sporu s ochrankou dostali i ostatní zákazníci. Do těch se ochranka nevybíravě slovně pustila, když je dokonce vyháněla z obchodu a řekla jim, že mají jít nakupovat jinam! Naštěstí se ale celý incident obešel bez jakéhokoliv fyzického napadení.
 

K prohřeškům v prodejně i incidentu s ochrankou se vedoucí kolínského Kauflandu odmítl vyjádřit. "Děkuji za upozornění," řekl jen.

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz