Zpravodajství

V Chile prý našli MIMOZEMŠŤANA a chtějí ho pitvat!

V Chile prý našli MIMOZEMŠŤANA a chtějí ho pitvat!
Zdroj: YouTube.com

Vědci hodlají pitvu mimozemšťana zdokumentovat pro televizi a analyzovat vzorky jeho DNA, pokud tedy nějakou má. Tvora našli v chilské poušti.

Malé stvoření, mimozemšťan, ufon, nazvěte si to jak chcete, je vysoký 15, 2 cm a svým vzhledem připomíná miniaturního človíčka. Zároveň má všechny znaky mimozemské bytosti. Prodloužená hlava, velké oči, tenké končetiny, uvedl portál tvnoviny.sk.
 

Tajemství záhadného tvora nalezeného před několika lety v chilské poušti Atacama, má odhalit pitva a analýza DNA, kterou bude možno vidět v dokumentu s názvem Sirius.
 

Za projektem stojí ufolog Steven Greer, který otevřeně žádá americkou vládu, aby zveřejnila tajné spisy o mimozemských civilizacích.

Související obsah

"Chci, aby lidé pochopili, že mimozemšťané nemají nic společného s ET-m. Mají mnoho společného s lidmi, velkými korporacemi a množstvím peněz. Někdo jen nechce, abychom poznali pravdu, " tvrdí Greer.
 

Dokument bude mít premiéru již brzy. Od 22. dubna si ho budou moci prohlédnout nejprve Američané ve vybraných kinech, zda se dostane i do jiných koutů světa, zatím známé není.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz