Teprve dvacetiletý motorkář zemřel dnes po poledni v Návsí na Frýdecko-Místecku. Mladk nezvládl stroj a narazil do dopravní značky. Karambol se mu bohužel stal osudným.
O nehodě se záchranáři dozvěděli krátce po 13. hodině od svědků, kteří volali na linku 155. O pět minut později už první posádka záchranářů vysedala u místa nehody.
"Dvacetiletý muž byl v době příjezdu posádek v bezvědomí. Lékař zjistil, že u něj došlo k selhání všech základních životních funkcí. Prvotní vyšetření ukázalo také poranění v oblasti hlavy, břicha, pánve a obou nohou," přiblížil sílu nárazu mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.
Zdravotníci se samozřejmě snažili mladíka oživit masáží srdce i podáním léků, všechna snaha ale byla marná.
"K první smrtelné nehodě motocyklisty, u které posádky záchranky v kraji letos zasahovaly, tak došlo hned v prvních jarních dnech," povzdechl si Humpl.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz