Zpravodajství

Stavba tajemného bunkru u Berounky v ohrožení! Záhadné léčitelky se rozhádaly

Stavba tajemného bunkru u Berounky v ohrožení! Záhadné léčitelky se rozhádaly
Maják Zdroj: Hanuš Hanslík

Na sever od Plzně se tyčí rozestavená betonová pevnost, která vypadá jako z nějakého fantasy filmu či vzdálené kultury. Podle nových informací nyní hrozí, že megalomanský projekt zůstane nedostavěn. Je to kvůli obrovským sporům mezi duchovními matkami projektu, exmanželkou uhlobarona Pavla Tykače a dvěma léčitelkami.

Tohle je nejzáhadnější stavba v Česku. Projekt financuje firma Stébla, s. r. o., ta patří Daniele Kuchtové, bývalé manželce milionáře a majitele společnosti Czech Coal Pavla Tykače. Spolu s ní za výstavbou stojí dvě rozvedené čtyřicátnice Katarína Kuňová a Hana Přádová.
 

Pokud bude obří pevnost u obce Ptyč dokončena, měla by podle spolku nabízet komplexní služby v duchu filozofie Avenny.

Podle nových informací ale teď Kuňová s Přádovou prohlásily, že jim byla násilným způsobem a s okamžitou platností ukončena spolupráce na daném projektu. Vstup do Majáku jim byl zakázán a další osud stavby jim není znám, píše idnes.cz. Nikdo zatím neví, proč se tři ženy rozhádaly.


Podle katastru objekt v poslední době několikrát změnil majitele a ženy si teď navzájem vyhrožují žalobami.


Pevnost více než duchovní centrum připomíná protiatomový kryt, tajné vězení či nejmodernější bunkr. Kdy bude dokončena, je nyní ve hvězdách.

bru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz