Zpravodajství

Šokující záběry: Letadlo vlálo jak papír, v troskách zemřelo 7 lidí!

Při pohled na děsivé záběry havarujícího nákladní letadla, běží mráz po zádech. Letadlo se zřítilo v pondělí v Afgánistánu. Celá posádka zemřela. Vedení Nato ihned dementovalo, že by šlo o teroristický útok.

Tragická letecká havárie! Osobní nákladní letadlo se zřítilo k zemi těsně po startu. Hrozivý pád se stal nedaleko americké základny v Bagramu v Afgánistánu. Při nehodě zemřela celá posádka a to 7 lidí!

Svědci havárie tvrdí, že letadlo vystoupalo do výšky zhruba 400 metrů nad zemí. Poté se začalo nekontrovatelně naklánět ze strany na stranu. Pak se čumákem zarylo do země, kousek od letištní plochy a ihned explodovalo.

Související obsah

Letadlo bylo naloženo pěti vojenskými vozidly. Podle spekulací, se jedno z vozidel uvolnilo a přesunulo se na palubě. Pilot tak nedokázal letadlo vyrovnat a zřítil se s neovladatelným letadlem k zemi. O nehodě informoval server liveleek.com.


 

bru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz