Zpravodajství

Takhle si žije Němec, který ruinuje Čechy na předváděčkách: V zámku za Prahou za miliardu!

Když se řekne jméno společnosti BECK, mnohým naskočí husí kůže. Právě tato společnost totiž ruinuje české důchodce na nechvalně proslulých předváděčkách. Zatímco důchodci živoří, šéf BECKu německý podnikatel Jensen Beckhäuser si žije v obrovském luxusu. Podívejte se na jeho zámek!

Jedenáct ložnic, vlastní fitness, biliard či vlastní místnost pro domácí kino. Tak vypadá luxusní sídlo Jensena Beckhäusera. K tomu ještě patří pozemek s rozlohou přes 31 tisíc metrů čtverečních! A kdo je vlastně Jensen Beckhäuser. Německý podnikatel, který má v Česku firmu BECK. Ta pořádá nechvalně proslulé předváděcí akce, v nichž jeho prodejci sají peníze z nebohých seniorů.
 


 

Jak zámek vypadá uvnitř se můžete podívat - ZDE!
 

Beckhäuser zámek v Klecanech koupil v roce 2003. Tehdy to byly jen ruiny, ale on ho za peníze důchodců, kterým jeho firma prodává předražené zboží, jež jim k ničemu není, vybudoval luxusní sídlo, píše Blesk.cz. Klecanský zámek má teď hodnotu 1 miliardy korun!
 

Luxusní sídlo je ale nyní k mání. Beckhäuser se ho možná zbavuje, protože mu byznys s předváděčkami v Česku už příliš nepokvete, upozorňuje Blesk.cz.
 

"Zámecký salon a atrium doplňuje 11 ložnic, každá s vlastním sociálním zařízením. Hostům jsou k dispozici dvě kuchyně a prostorná jídelna. Komfortní pracovní prostředí návštěvníci naleznou v soukromé pracovně či rozsáhlejší studovně, která je proto vhodná také pro pořádání seminářů a školení. Odpočinku a relaxaci slouží biliard room a soukromý vinný sklípek. Obyvatelé zámku mají k dispozici také vynikající sportovní zázemí: bazén, fitness či volejbalový a tenisový kurt," píše se na webu realitní kanceláře, která má prodej Beckhäuserova sídla na starosti.

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz