Zpravodajství

MISS MLUVČÍ: Vyberte z deseti krásek tu nejpůvabnější!

MISS MLUVČÍ: Vyberte z deseti krásek tu nejpůvabnější!
Zdroj: TN.cz

Každý den je vídáme na obrazovkách televizí, jejich hlas často slýcháme z rádií a jejich slova neustále čteme ve sdělovacích prostředcích. Tiskoví mluvčí. Jenže která je nejkrásnější? Můžete rozhodnout.

Práce tiskového mluvčího je náročná, důležitá a hodně viditelná. I proto se mezi tiskovými mluvčími najde pěkná řádka krásných žen. A najdeme je v řadách policie, na ministerstvech, ale třeba i po boku prezidenta na Pražském hradě. Vybrali jsme deset nejkrásnějších. Ale která je ta jediná, opravdu nejkrásnější? O tom musíte rozhodnout vy v anketě Miss mluvčí na konci článku! 

Podívejte se v galerii na desítku nejkrásnějších mluvčí:

Jana Rösslerová

Zdroj: facebook.com
Mluvčí policie Jana Rösslerová bude zcela jistě jednou z největších favoritek. Vysoká krásná bruneta denodenně hovoří do médií o vraždách, loupežích a dalších nepříjemných skutečnostech a událostech, které se každý den dějí v naší zemi. Sympatická policejní mluvčí svou krásou drsné zprávy alespoň částečně zjemní.

Eva Chaloupková

Zdroj: Mediafax
Krásná blondýna je známá z obrazovky TV Nova, kde dlouho působila v roli reportérky a moderátorky. Nyní působí jako ředitelka tiskového odboru ministerstva zemědělství. Zkušená novinářka je svou krásou pověstná a nejedno mužské oko rádo spočine na jejích krásných křivkách.

Martina Vápeníková

Zdroj: oficiální zdroj
Rozhodně velmi pohledná a sympatická je také mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Martina Vápeníková. Jak se vám líbí?

Martina Lhotáková

Zdroj: TV Nova
Další kráskou, která prošla televizí Nova a na nějaký čas zakotvila na pozici mluvčí je Martina Lhotáková. Na obrazovkách TV Nova si ji můžete pamatovat jako reportérku a moderátorku. Donedávna působila jako mluvčí soudu, nyní se dokonce stala soudkyní.


Související obsah

Veronika Forejtová

Zdroj: Mediafax
Veronika Forejtová šéfuje tiskovému odboru Ministertva průmyslu a obchodu. I ona patří mezi několik krásek, které během své kariéry sbíraly zkušenosti v televizi Nova.

Beril Mascheková

Zdroj: Mediafax
Krátkovlasá blondýna si udělala jméno jako mluvčí hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, který je už rok ve vazbě kvůli korupčnímu skandálu. Sexy Mascheková se od svého někdejšího šéfa už distancuje a věnuje se novým projektům v rámci politiky.

Alžběta Plívová

Zdroj: Mediafax
Mladou kráskou po svém boku na pozici mluvčí se může pochlubit také ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg. Alžběta Plívová je rozhodně více než jen sympatická mladá dáma. Kníže se svým obdivem k ženské kráse nikdy netajil a jistě tak má ze své podřízené velkou radost.

Štěpánka Čechová

Zdroj: Mediafax
Neústupná novinářka, ze které měli donedávna politici pořádný strach, přešla na druhou stranu barikády. Štěpánka Čechová již několik měsíců působí na pozici mluvčí Ministerstva spravedlnosti.

Hana Burianová

Zdroj: facebook.com
V posledních dnech a možná i měsících je jednoznačně nejcitovanější tiskovou mluvčí Hana Burianová, ředitelka tiskového odboru Pražského hradu. Naposledy měla velké starosti, když musela žehlit eskapádu svého šéfa u korunovačních klenotů. Ale ruku na srdce, divíte se Miloši Zemanovi, že si vybral do svého týmu právě ji?

Kateřina Zemanová

Zdroj: Mediafax
Médii nedávno proběhla spekulace ohledně budoucnosti dcery prezidenta Miloše Zemana. Mohla by prý nahradit ve funkci mlučí SPOZ - Zemanovců právě Hanu Burianovou, která se přesunula na Hrad. Kateřina je krásná mladá dáma, a tak jsme si v našem hlasování nemohli opomenout. 
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz