Trasa C pražského metra mezi stanicí Nádraží Holešovice a Letňany stála, do tunelu tam vběhl pes a nemohli ho najít.
Metro na červené lince přestalo jezdit krátce před osmou hodinou ráno. Mezi stanicemi Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek a Letňany byla zavedena náhradní autobusová doprava.
Pes totiž běhal někde v tunelu a nebyl k nalezení. Nakonec se ho podařilo najít a krátce po půl deváté byl provoz metra obnoven.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz