Smrtelná zranění utrpěl v pátek odpoledne člověk, který v Zábřehu na Moravě vstoupil před projíždějící rychlík Pendolino. Osoba přecházela přes služební přechod v místě, kam veřejnost nemá přístup, řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
Tragédie, která se stala krátce před půl pátou odpoledne, způsobila velké problémy v železniční dopravě na trati mezi Prahou a Bohumínem. Provoz ve stanici Zábřeh na Moravě byl ihned značně omezen. Některá spojení nabírala zpoždění a v úseku Zábřeh na Moravě - Bohumín vlaky rovnou nejezdily.
Předpokládaný čas obnovení provozu je zatím naplánován na půl osmou večer. Případ vyšetřují policisté s drážní inspekcí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz