Zpravodajství

Nejkrásnější žádost o ruku: Muž natočil příběh dvou loutek

Pro Donitu Haganovou bude žádost o ruku asi větší událost než samotná svatba. Její přítel natočil příběh do loutek, který představoval jejich společný život a končil happy endem - žádostí o ruku.

Stacy Ayotte z amerického Houstonu pronajal kapli a svou přítelkyni, kamarády a příbuzné pozval na filmovou noc. Přiletěli Stacyho rodiče i Donity nejlepší kamarádka, kterou neviděla pár měsíců. Stacy řekl Donitě, že má před tím nějakou práci a potkají se až v kostele. Mezitím zde narafičil kamery, které poté zabíraly tvář ženy a její slzy dojetí.


Krátký film vypráví o jejich milostném životě. Potkali se, když se Stacy nastěhoval do Houstonu, ale Donita už měla jiné plány. Za týden se měla stěhovat pryč. Byli spolu v kontaktu, ale nechodili spolu. Nakonec se jejich cesty znovu spojily, což Stacy považuje za "zásah vyšší moci".


Další scéna připomíná jejich zážitek se šílenou realitní agentkou. Dále učí Stacy Donitu žonglovat, což se mu doteď ještě nepodařilo. Jejich jedinými konflikty párkrát do roka jsou hádky ohledně sportu, protože každý fandí jinému týmu. To je ale nemůže nikdy rozdělit - v závěrečné scéně žádá filmový i reálný Stacy Donitu o ruku.


Donita s nadšení přijímá a je úplně v šoku. Pláče štěstí a objímá se s kamarády. Na takové požádání o ruku nikdy nezapomene.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz