Zpravodajství

VIDEO: Brutálně zmlátili na ulici v Duchcově manželský pár, vazbě se vyhnuli

VIDEO: Brutálně zmlátili na ulici v Duchcově manželský pár, vazbě se vyhnuli
Zdroj: YouTube.com

V sobotu to byl týden od brutálního napadení manželského páru, které se stalo v Duchcově na Teplicku. Na internetu nyní koluje video z městských kamer, které incident zachytily. Agresoři jsou vyšetřováni na svobodě.

K napadení manželského páru došlo v Duchcově v noci z pátku na sobotu. Pachatelé útočili pěstmi a kopanci na pár, který se vracel z diskotéky. 
 

Policie zadržela pět osob ve věku od 16 do 44 let. Jedná se o tři muže a dvě agresivní ženy. Byli obviněni z trestných činů těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví. Útočníci nebyli vzati do vazby a jsou vyšetřováni na svobodě. Policisté nevylučují, že útok měl rasový podtext. 
 

"Manželé se v noci na sobotu vraceli ve tři čtvrtě na jednu domů a v ulici Bratří Čapků je brutálním způsobem napadla agresivní skupina," uvedl velitel strážníků Josef Hulín pro server iDnes.cz.
 


Strážníci na svém webu také uvedli, že v době příjezdu hlídky po ulici korzovaly přibližně tři desítky Romů, kteří na zraněný manželský pár dál slovně útočily. Proto strážníci napadenou dvojici ukryli u sebe v autě.
 


 

Na internetu se nyní objevil záznam z městských kamer, který celý incident zachytil. Zarážející je zejména tvrdost a razance útoku, při kterém hlavní roli hrály dokonce dvě ženy. Podle svědků při útoku padaly rasistické urážky a nadávky. 
 


 

Podle webu Deník.cz skončila napadená žena v nemocnici. Vedení města rozhodlo, že v problémových lokalitách budou posíleny hlídky. Útočníkům hrozí 3 až 10 let za mřížemi.   

 

ČTĚTE TAKÉ:

MAPA ZLOČINU: Kde v Česku vládne zákon džungle? Podívejte se!

 Kde jsou předváděcí akce nejnebezpečnější?

Máte doma služku? Evropská komise požaduje její ochranu

 

MAPA ZLOČINU: Víte, kde se v Česku nejvíce krade?


MAPA ZLOČINU: Ve kterém kraji nejvíce bují kriminalita? Podívejte se

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz