Zpravodajství

Paterčata se nebudou tísnit v 1+1, ale dostanou větší byt. TADY BUDOU BYDLET!

Budoucí rodiče paterčat Alexandra Kiňová a Antonín Krosčen dostanou v Milovicích už za dva měsíce větší byt, aby se ze svého současného jedna plus jedna mohli odstěhovat a měli s dětmi větší prostor.

Paterčata, která by vůbec poprvé v Česku měla přijít na svět v neděli, se se svými rodiči a starším bráškou nebudou muset tísnit v malém bytě 1+1. Od města Milovice totiž dostanou větší podnájemní byt.

"Na to prádlo to bude supr. Já jsem si představovala že to bude mnohem menší, jak se tam namáčkenem, ale do té doby než začnou ťapat to je skvělý," usmívá se supermáma Saša. "Hodně se mi líbí. Zprvu to bude dobrý," doplnil tatínek Antonín.
 


 

Byt má 112 metrů čtverečních, tři pokoje, samostatnou kuchyň, chodbu a oddělený záchod od koupelny. Do nového domova rodina nebude muset vysoko. Je to jen pár schodů do přízemí. No a navíc se mamince budou hodit tři balkony, které lemují byt. "Je větší než standardní byty 3+1 v Milovicích," uvedla místostarostka Milovic Marcela Říhová.
 

Jak ale bude rodina nájem a poplatky za energie platit, si zatím nedokážou partneři moc dobře představit. Podle místostarostky by měli platit asi jedenáct až dvanáct tisíc měsíčně. "Nevím, jak to zvládneme. To přítel ani nevydělá," říká Saša. Antonín přikyvuje a slibuje, že to začne řešit a pokusí se sehnat lépe placenou práci.
 

Související obsah


V Milovicích se na další přírustky těší a na vícerčata jsou tam zvyklá. "Kde jinde by se měli narodit než ve městě s nejnižsím věkovým průměrem. Máme tady dvojčata i trojčata," upozornila místostarostka Říhová. Trojčata - tři holčičky - se tam naposledy narodila v roce 2005.

ČTĚTE TAKÉ:

Čekáte miminko? Na porodné zapomeňte!

Supermáma paterčat je odhodlaná kojit. Jak to zvládne?

hmr / Tereza Robinson, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D10 zablokovala hromadná nehoda, jedna žena skončila v nemocnici

Dálnice D10 byla na 58. kilometru ve směru na Turnov uzavřena. Policisté na místě vyšetřovali řetězovou dopravní nehodu šesti aut, která začala srážkou se zvěří. "Při nehodě byla zraněna jedna žena. Dálnice bude minimálně na 2 hodiny uzavřena," informovala policie na twitteru ve 21 hodin. Po 23. hodině se podařilo havarovaná vozidla částečně odklidit a komunikace byla opět průjezdná.

Píše se na Deník.cz