Zpravodajství

Policistům na Novojičínsku ujížděl zdrogovaný řidič, zastavit ho pomohl odvážný řidič kamionu!

Policistům na Novojičínsku ujížděl zdrogovaný řidič, zastavit ho pomohl odvážný řidič kamionu!
Zdroj: Mediafax

Policejní honička jako z akčního filmu se odehrála ve čtvrtek v Příboře na Novojičínsku. Zdrogovaný řidič tam začal ujíždět před policisty, těm však pomohl statečný řidič kamionu, který ujíždějící vozidlo zablokoval.

"Krátce po půlnoci nereagoval v Příboře řidič terénního motorového vozidla na signál policisty k zastavení. Policistu objel a pokračoval dále ve směru na Nový Jičín. Zastavit se jej podařilo až na hlavním tahu silnice z Příbora na Nový Jičín a to v Sedlnici části Borovec," uvedl policejní mluvčí Petr Gřes.

Ujíždějící řidič po celou dobu nereagoval na pokyny policistů k zastavení.

"Až projíždějící řidič kamionu policistům pomohl a ujíždějícímu zkřížil cestu. Po sevření kamionem a policejními auty tak neměl úniku," doplnil mluvčí.

Statečnému řidiči kamionu policisté samozřejmě poděkovali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz