Zpravodajství

TOTÁLNÍ ŠÍLENSTVÍ: Na rozbouřené Berounce surfoval člověk! VIDEO

Zatímco někde lidé zachraňují majetek, jinde se baví. Na rozvodněné Berounce dokonce surfovali!

Cedule "zákaz vstupu na jez" vodní nadšence neodradila. Dva lidé si vzala surfy a v okolí Hýskova se projížděli na rozvodněné Berounce. To, že se jedná o poměrně nebezpečnou zábavu, není potřeba zdůrazňovat.


Kvůli podobnému adrenalinovému zážitku pravděpodobně přišli o život dva vodáci. V obci Hlásná Třebaň vypadli z gumového člunu. Třetímu se podařilo přirazit ke břehu a přivolat pomoc. Na místě zasahovali dva sanitní vozy Trans Hospitalu, profesionální hasiči ze stanice Řevnice, dobrovolní hasiči z okolí a Policie ČR.


Podobné nápady komplikující práci záchranářů a hasičů, kteří mají s povodněmi už tak dost starostí. Přívalové deště zaskočily celou Českou republiku. Meteorologové vyhlásili extrémní nebezpečí pro šest krajů, které ohrožují povodně. Výstraha platí pro Karlovarský, Plzeňský, Liberecký, Ústecký kraj a nově i Středočeský a Jihočeský.
 

Související obsah


Řeky v západní polovině republiky se vylévají z břehů. Zatopeny jsou silnice, železnice, i první zahrady a domy. Na několika místech už obce vyhlásily evakuace. Nejhorší situace je na Berounce, v povodí dolní Vltavy a v povodí horního Labe.


Nehazardujte a dejte přednost bezpečnějšímu vzrušení:

Vzrušující video: nahé holky na surfu
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz