Zpravodajství

HRDINOVÉ: Dva kluci nasadili život, aby zachránili pejska! DOJEMNÉ VIDEO

Povodně neohrožují jen lidské, ale i zvířecí životy. Bohužel někteří lidé nemají čas na to, aby svá zvířata ukryli do bezpečí.

V Červeném Hrádku, kudy se prohnala extrémní povodeň, ukázali dva mladí muži opravdové hrdinství. Neváhali se vrhnout do rozbouřené vody, aby zachránili psa v ohrožení.
 

Zvíře někdo nechal přivázané u boudy. Kolem něj se valila voda. Pejsek byl vystresovaný a šlo mu o život.
 

Daniel Hamberger a Lukáš Daňhleka se rozhodli, že ho vysvobodí. Navzájem se jistili a krok po kroku šli proti proudu vody a ž k černému voříškovi.
 

Související obsah


Pak zvíře posadili na polystyrén a odtáhli ho do bezpečí. Pejsek byl v tu chvíli sice zachráněn, ale i tak byl z okolního dění vyděšený.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Povodně v Česku mají 1500 dalších obětí. Kuřat

Ochotská zažívá povodně nejen v Televizních novinách, ale i na vlastní kůži!

Záplavy zasáhly i vítězku SuperStar: Křováková kvůli vodě nepřijela do ranního vysílání 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz