Zpravodajství

Tahle žena patří do blázince! S miminkem točí nad hlavou jako s lasem a říká tomu JÓGA

Jedenapadesátiletá žena cvičí s dětmi velmi netradiční a drastickou metodu jódy. Při cvičení hází s dětmi do vzduchu a často jen pár týdnů stará novorozeňata drží hlavou dolů jen za jednu nohu!

Na internetu vyvolalo video s cvičící jednapadesátiletou Lenou Fokinovou vlnu zděšení. Ruska na záznamu děti často drží jen za jednu nohu a mává s nimi ze strany na stranu. Při velmi netradičním cvičení jógy nechybí i vyhazování novorozeňat do vzduchu.
 

Provozovatelé některých internetových stránek video zakázali. Podle nich se jedná o týrání dětí a cvičení podle Fokinové nechtějí v žádném případě propagovat. Několikatýdenní miminka po drastické "baby józe" dokonce pláčou a zvrací.
 

Sama cvičitelka ale tvrdí, že nedělá nic špatného. "Tato metoda byla původně vyvinuta pro děti, které mají problémy s vývinem svalů nebo kostí. Je ale vhodná i pro zdravé děti," řekla Daily Mailu Lena Fokinová.
 

"Děti, které tuto jógu cvičí, dříve čtou, lépe zpívají, mluví i plavou. Jejich ruce jsou navíc silnější. Jsem humanistka, nedělám nic špatného," brání svoji netradiční metodu cvičení jedenapadesátiletá Ruska.

ČTĚTE TAKÉ:
Miminka v Česku také létala. Lékaři byli zděšeni a lektory šetřila policie

Plánujete miminko? Podívejte se, na kolik vás přijde za rok

Rádi házíte miminko do výšky? Tak opatrně!

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz