Zpravodajství

Delta Projektconsult získala ocenění v soutěži Stavba Zlínského kraje

Delta Projektconsult získala ocenění v soutěži Stavba Zlínského kraje

Projekt třebíčské Delty na novostavbu průmyslové haly Pilart v Blansku vybojoval čestné uznání v soutěži Stavba Zlínského kraje 2012, konkrétně v sekci Stavby mimo území Zlínského kraje. Vyhlášení výsledků se konalo koncem května v Otrokovicích.

Díky profesionálnímu projektovému managementu jsme splnili očekávání investora a hala Pilart byla postavena ve stanovených nákladech a předána ke kolaudaci v termínu“, uvedl k práci na projektu Erik Štefanovič, jednatel Delta Projektconsult.


I průmyslové stavby si zaslouží originální funkční architekturu
 

Architektonické řešení haly včetně unikátní střechy, která koresponduje s oborem podnikání společnosti Pilart, navrhl architekt Ing. arch. Adam Cifra. Střecha přitom odráží motivy zubů pilových pásů, které jsou typické pro společnost Pilart. Ta je jedničkou v prodeji a nástrojovém zpracování dřeva v Česku.
 

Výsledky soutěže poukazují zejména na fakt, že i menší průmyslové haly je možné realizovat nejen s funkční ojedinělou architekturou, ale také vkusně. Celkově byla výrobní hala spolu s administrativním zázemím o rozloze cirka 600 metrů čtverečních realizována včetně projektové přípravy od června do listopadu 2012.

Tisková zpráva

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz