Zpravodajství

Simonka se kvůli opilé mámě utopila ve Váhu! Matka už je na svobodě a užívá si s milencem

Simonka se kvůli opilé mámě utopila ve Váhu! Matka už je na svobodě a užívá si s milencem
Zdroj: Policie SR/ Isifa.com

Pamatujete si, jak se tříletá Simonka v roce 2010 utopila v řece Váh? Jak na ni opilá máma nedávala pozor? Matku svědomí netíží. Má nového přítele a pustili ji z vězení.

Slovenka Martina Švecová (37) si za mřížemi pobyla jeden rok a 7 měsíců. V roce 2010 se jí při procházce kolem řeky Váh utopila tříletá dcera Simonka. 
 

Podle informací portálu pluska.sk nitranský soud Martinu Švecovou propustil už před třemi týdny. Žena by i nadále měla být pod dohledem státních orgánů.
 

Martina Švecová na úmrtí své Simonky už nemyslí. Má nový život po boku nového přítele. Simonka se utopila 28. června 2010. Matka pak policii tvrdila, že ji někdo unesl.

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz