Zpravodajství

Matka VYHODILA NOVOROZENĚ z pátého patra do KONTEJNERU. Holčička přežila!

Matka VYHODILA NOVOROZENĚ z pátého patra do KONTEJNERU. Holčička přežila!
Zdroj: Mediafax

Pětadvacetiletá matka uložila svojí šest dní starou dceru do odpadkového koše. Ten pak vzala a spolu s dcerkou ho vyhodila do odpadkové šachty. Po dvanácti metrech dopadlo miminko do kontejneru. Tam ho o několik hodin později našel jeho otec. Holčička jen zázrakem přežila.

Jaymin Abdulrahmanová z britského Wolverhamptonu se chtěla z nepochopitelných důvodů zbavit své novorozené dcery, a proto ji hodila v odpadkovém koši v pátém patře do šachty, které ústila do kontejneru. Holčička padala 12 metrů. Poté, co se dcery zbavila, doma Jaymin uklidila a dělala, jakoby se nic nestalo.

Miminko našel později jeho otec. Děvčátko nejevilo známky života. Mělo několikanásobnou frakturu lebky a krvácelo do mozku. Otec okamžitě zavolal záchranku a holčička díky včasnému zásahu lékařů přežila.

"Podle znalce, který prováděl testy, byl náraz miminka do kontejneru srovnatelný s nárazem při třicetikilometrové rychlosti. Samozřejmě bez použití bezpečnostního pásu," řekl u soudu prokurátor Andrew Smith.


Proč matka dceru do kontejneru vyhodila, nikdo nechápe. Byla vyšetřena u dvou psychologů a oba dva se shodli, že byla v době činu příčetná. Jaymin Abdulrahmanová byla podle Daily Mailu obžalována z pokusu o vraždu a ze způsobení těžkého ublížení na zdraví.

ČTĚTE TAKÉ:

Vzdala byste se vlastního dítěte?
Nechtěné těhotenství je peklo. Předejděte mu

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz