Zpravodajství

Neuvěřitelné video: Vodicí pes zachránil páníčka, málem ho zabila šílená řidička (93)

Slepecký pes ve výcviku zachránil svého páníčka a trenéra před splašeným autem, které by trojici jinak srazilo na chodníku. Chytrý čtyřnohý pomocník si ho včas všiml a na poslední chvíli odtáhl páníčka do bezpečí.

Bezpečnostní kamery zachytily bizarní incident. Po chodníku ve městě San Rafael v Kalifornii tam ťapal osmnáctiměsíční labrador jménem O´Neil, který je coby budoucí profesionální vodící pes v zácviku a právě byl na tréninkové procházce v terénu.
 

O´Neil se na rohu zničehonic prudce zastavil a otočil se dozadu, čímž přiměl svého trenéra Todda Jureka, aby se otočil taky. Po chodníku na ně zběsilou rychlostí couvalo černé auto. Pejsek s Toddem a páníčkem Daniellem Alvaradem stačili uskočit na poslední chvíli.
 

"O´Neil si toho auta všiml dřív než já. Uskočili jsme v poslední vteřině. Na takovou dramatickou situaci ale cvičený nebyl. To by ani nešlo," řekl listu vděčný Todd listu Daily Mail.

Související obsah

Za volantem splašeného vozidla seděla třiadevadesátiletá řidička. Co se stalo, že takovým způsobem ztratila vládu nad volantem, není zatím jasné.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz