Zpravodajství

GRÁZLOVÉ: Přepadli ochrnutého motorkáře Šemberu! Rozbili mu auto i čtyřkolku

GRÁZLOVÉ: Přepadli ochrnutého motorkáře Šemberu! Rozbili mu auto i čtyřkolku
Zdroj: isifa.com

Co to je za lidi? Napadli ochrnutého motocyklového závodníka Lukáše Šemberu (20)! Chtěli ho zbít. Zničili mu jeho oblíbenou čtyřkolku a dokonce i auto. Proč to udělali? To nikdo neví!

Důvodem napadení je podle Šembery naprostá banalita. Všechno začalo, když se vracel z narozeninové oslavy nedaleko Svitav. Někomu z místních se zřejmě nelíbilo, že dělal se svou čtyřkolkou hluk, uvedl deník Blesk.
 

Poté, co se vrátil ke své čtyřkolce, zjistil, že mu někdo přeštípnul dráty od motoru. Zatímco se snažil marně nastartovat, z dálky se mu vysmívala skupinka lidí.

Zdroj: blesk.cz

 

Motorkář si to však nenechal líbit a po opravě čtyřkolky se vydal domů. Tam nastartoval auto a chtěl si to s nimi jít vysvětlit.
Jenže k rozumné domluvě ani nedošlo. Podle závodníka mu zablokovali cestu a hnali ho do slepé uličky v lese. Dva agresoři v tu chvíli vyšli z auta a začali mu mlátit a kopat do vozu. Dokonce použili i kameny a větve.

 

Bušili do oken a chtěli je rozbít. Nakonec se mu podařilo uniknout tak, že se kolem nich prohnal a poškrábal jak svoje auto, tak jejich. Na policii nahlásil, že má poškozené oba stroje.
 

Související obsah


 

Šembera je znám svým kontroverzním chováním. Pravda je taková, že nemá lehký život. Při závodech na motorce spadl a následně ochrnul. Pak přišly zásnuby a pokus o sebevraždu, poté další rozchod.
 

Zdroj: Oficiální zdroj


"Život mi přišel každým dnem těžší. Celkově na mě ten den všechno dolehlo. V hlavě mi přepnulo a stalo se, co se stalo," popisoval důvody k sebevraždě Lukáš Šembera. Sáhnul po prášcích, které mu lékař předepisoval na uvolnění svalů. "Vzal jsem si je, protože jsem chtěl ukončit život," vysvětloval před rokem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz