Zpravodajství

Podívejte se na VIDEO, jak hasiči vyprošťují řidičku z vraku auta

Hasiči nemají na práci zdaleka jen hašení požárů. Podeívejte se na záběry pořízené na Brněnsku, kde museli vyprostit z auta mladou řidičku.

Mladá žena se čelně střetla s protijedoucím autem a vůz se zkroutil tak nešťastně, že se nemohla dostat ven.


Hasičům a zdravotníkům trvalo přibližně hodinu, než zkroucené plechy roztáhly a řidičku dostali ven. Podívejte se na autentické video bez komentáře pod titulkem článku.

pez, Kateřina Pichalová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz