Zpravodajství

Princ William naštval Brity: Kate měla rodit, on vyrazil na pólo!

Princ William naštval Brity: Kate měla rodit, on vyrazil na pólo!
Zdroj: isifa.com

To snad není možné! Princ William (31) se má zanedlouho stát otcem, ale moc se podle toho nechová. Svoji Kate (31), která má každým dnem porodit, nechal v Londýně a kilometry daleko si odjel hrát pólo s bratrem Harrym.

Měl to být den "D". Právě v sobotu měl podle odhadů britských médií přijít na svět napjatě očekávaný královský potomek. Jenže miminku se v ten den ještě na svět nechtělo. To ale nic nemění na tom, že William měl být své ženě po boku.


Ale nebyl. Místo toho dal přednost zábavě. Zrovna v sobotu totiž vyjel daleko za Londýn, aby si zahrál pólo. Otázkou je, jak se asi cítila Kate, když její manžel odjel za bratrem do hrabství Hampshire na jihu Anglie, místo aby byl s ní. Co kdyby začala rodit?
 


William každopádně tvrdí, že u porodu chce být, a proto je možné, že lékaři sobotu jako den příchodu děťátka na svět vyloučili. V utkání se proti sobě postavily týmy charitativních organizací Tusk Trust a Sentebale, jejichž patrony jsou William a princ Harry. Právě Harryho tým nakonec zvítězil.


Princ William, který je pilotem královského letectva, v pátek odjel ze základny v severním Walesu do Londýna, aby mohl trávit víc času s těhotnou Kate. Zpátky na základnu za svými kolegy se vrátí nejdřív za několik dní po porodu.
 

Související obsah


Potomek prince Williama, ať už to bude chlapec či holčička, se stane třetím v linii nástupnictví na britský trůn hned po svém otci a dědečkovi princi Charlesovi. Nyní Británii už více než půlstoletí vládne Alžběta II (87).

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz