Zpravodajství

Rusnok tvrdí, že manželství si na rozdíl od Nečase udrží! Kam schoval svou manželku?

Premiér Jiří Rusnok prohlásil, že žije ve spokojeném manželství se svou manželkou Ivetou. Ta se ale vůbec neukazuje na veřejnosti po jeho boku. Jejich vztah teď navíc čeká nelehká zkouška. V posledních osmi letech se totiž rozpadla manželství všem premiérům, s výjimkou Jana Fischera.

Nové instalovaný premiér Jiří Rusnok si pečlivě chrání své soukromí. "Budu dělat všechno pro to, abych ochránil soukromí své rodiny, právě proto, aby pokud možno náš vztah vydržel i nadále," uvedl Jiří Runsok.
 

Reportéři televize Nova se v pražské Vinoři pokoušeli paní Rusnokovou zastihnout. Neúspěšně. Ani neobjevili sousedy, kteří by ji znali.
 

Jisté je, že Iveta Rusnoková s manželem i po jeho jmenování premiérem dál žije v rodinné vile v pražské Vinoři. Jenže pozor, statistika mluví jasně, manželství tří ze čtyř předchozích premiérů skončila rozvodem.
 

Tady je přehled:

JIŘÍ PAROUBEK
 

Bývalý předseda sociálních demokratů opustil manželku Zuzanu dva roky poté, co se v roce 2005 stal premiérem. Vzápětí si vzal tlumočnici Petru Kováčovou a v roce 2009 se jim narodila dcera Margarita.
 

MIREK TOPOLÁNEK
 

To bývalý předseda občanských demokratů se s manželkou Pavlou rozvedl až v únoru 2010, tedy čtyři roky po nástupu do čela kabinetu. Na druhou stranu, už tři roky před rozvodem, tedy v roce 2007 mu nová partnerka a dnes už manželka Lucie Talmanová porodila syna Nicolase.
 


JAN FISCHER

 

Současný ministr financí coby jediný premiér posledních let nepodlehl kouzlu žádné jiné ženy než té své.
 

PETR NEČAS
 

Ještě před dvěma měsíci "pan čistý". Dnes člověk, který se rozloučil jak s manželkou, tak i s politikou. Důvod? V obou případech milenka, Jana Nagyová, ke které to navíc měl ze svého bytu jen přes ulici.
 

Sečteno, podtrženo. Rozvod čekal na Zuzanou Paroubkovou i na Pavlu Topolánkovou, a to poté co jejich manželé nastoupili do funkce premiéra. Stejně tak se s Petrem Nečasem právě teď rozvádí manželka Radka. A tak nezbývá než Ivetě Rusnokové popřát, aby právě její manžel byl výjimkou, která potvrzuje pravidlo

hmr / Emma Smetana, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz