Zpravodajství

Tragédie! Dodávka narazila na D8 do náklaďáku. Její řidič nepřežil

Tragédie! Dodávka narazila na D8 do náklaďáku. Její řidič nepřežil
Zdroj: Mediafax

Kvůli smrtelné nehodě uzavřeli policisté ve středu ráno dálnici D8 ve směru na Prahu u Nové Vsi. Srazila se tam dodávka s nákladním autem. Řidič dodávky střet nepřežil, potvrdil informace policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

Na 19. kilometr dálnice vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému po osmé hodině ráno. „Řidič dodávky zezadu narazil do jedoucího kamionu. Na místo byl přivolán i vrtulník letecké záchranné služby, ale pokusy o resuscitaci řidiče byly marné,“ dodal mluvčí.


Policisté dálnici uzavřeli a dopravu odkláněli na 29. kilometru. Zpět na dálnici se mohli řidiči vrátit před Prahou. „Ty, kteří uvízli v koloně za sjezdem z dálnice, policisté pomalu pouštěli odstavným pruhem, aby uvolnili komunikaci,“ vysvětlil Vinčálek.


Doprava by měla být obnovena kolem půl jedenácté dopoledne. Příčinu tragédie vyšetřují dopravní policisté.
 

tn.cz/luk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz