Polka Ania Lisewska, která má v úmyslu nechat se osouložit 100 tisíci muži, už je v pražském klubu, kde bude dnes večer hodně horko! Pánové pozor, večer bude pozorně sledovat také redaktorka portálu Prásk.tv Míša!
Ania dorazila do Prahy dnes v 10 dopoledne a večer stráví na posteli v klubu Lucky Lucky. Kdo ji u nás přivítal, odkud a čím přijela, jaká byla cesta a v kolik akce začne? VŠE PODSTATNÉ SE DOČTETE ZDE!
Se sexuální dračicí si bude smět užít každý, kdo zaplatí tři sta korun a bude mít kondom. Pokud máte zájem se postelového maratonu s Aniou zúčastnit, jste určitě vítáni. A nemusíte se obávat, že byste snad selhali, na místě budou "asistentky", které vám případně pomohou, abyste byli akceschopní.
Redaktorka Prásku Míša Vraná pronikla do centra dění a bude pro vás průběh celé akce bedlivě monitorovat! Sledujte Prásk.tv a TN.cz.
Čtěté také:
Polka Ania si moc nevrzla. Čeští chlapi prostě nemusí všechno!
Alina Puscau: Provokativní mazlení s umělou dvojnicí
Víme, kam za nejlepšími milenci světa a kde rostou největší penisy
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz