Zpravodajství

Kde mají ženy největší prsa a jak jsou na tom Češky? MAPA, o které jste se neučili

Kde mají ženy největší prsa a jak jsou na tom Češky? MAPA, o které jste se neučili
Zdroj: boredpanda.com

V které zemi mají ženy největší poprsí? A kde si naopak musejí kupovat podprsenku nejmenší velikosti? Na to se pokusil odpovědět portál Bored Panda, který zveřejnil i mapu světa podle průměrné velikosti ženských ňader. Kde skončilo Česko?

Portál TN.cz pro vás připravil seriál 15 netradičních map, o kterých jste se rozhodně ve škole neučili! Jako první jsme vybrali mapu, která zobrazuje státy podle průměrné velikosti ženského poprsí. Podívat se na ni můžete zde.
 

A kde mají tedy ženy podle rozverného průzkumu největší obvod hrudníku? Červená barva představuje země, kde ženy nosí v průměru nejvíce košíčky o velikosti vyšší než D. V tomto směru jsou rekordmankami Rusky, Švédky, Finky a Norky.
 

Související obsah


Oranžová barva zastupuje státy, kde ženy v průměru nosí nejčastěji košíčky o velikosti D. Tady už je výčet zemí mnohem větší a je v něm i Česká republika – například spolu s Rakouskem, Německem nebo Maďarskem. Do tohoto seznamu ale patří i takové země, jako je Island, Spojené státy, Kolumbie nebo Venezuela.


Ptáte se, kde skončilo Slovensko? Jeho obyvatelky podle portálu Bored Panda nosí nejčastěji košíčky o velikosti C, což je na mapě vyznačeno žlutou barvou. Slovenky tak na tom jsou podobně jako Kanaďanky, Brazilky, Britky, Ukrajinky, Polky, Rumunky nebo třeba Italky, Francouzky a Australanky.

Zdroj: targetmap.com

Modrá barva značí, kde ženy v průměru nosí nejčastěji košíčky o velikosti B. A faktem je, že těchto států je patrně nejvíce. Jen namátkou: drtivá většina zemí severní Afriky, Mexiko, Kuba, Ekvádor, Jihoafrická republika, Indie, Pákistán, Kazachstán, Uzbekistán, Grónsko nebo Turecko. Z Evropy sem potom patří Španělsko, Irsko, Makedonie a Moldavsko.
 

Související obsah


A kde mají ženy průměrně nejmenší objem hrudníku? V Evropě v tomto směru "vedou" Bělorusky a Lotyšky, ovšem "rekordmankami" jsou bez diskuze v Asii. Nejmenší velikost košíčků, tedy A, tam průměrně nejčastěji nosí ženy v Číně, Mongolsku, Japonsku, Severní i Jižní Koreji nebo třeba ve Vietnamu. A pozadu nezůstávají ani Peru, Bolívie či řada států západní a střední Afriky.

(/foto/malem-jim-vypadnou-prilis-volne-dekolty-celebrit.html)]

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Záleží na velikosti? Tohle je průměrná délka chlapského nádobíčka!
Zrzka Kami: Moje trojky mi vydělávají dost peněz!
Dokonalá kuchařka s odhalenými čtyřkami
Joslyn James: Pro Woodse neměla golfové míčky, ale sakra větší balony
BEST OF FANDA: Prsatá tanečnice nafotila perfektní akty. Podívejte se!

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz