Zpravodajství

Kde mají ženy největší prsa a jak jsou na tom Češky? MAPA, o které jste se neučili

Kde mají ženy největší prsa a jak jsou na tom Češky? MAPA, o které jste se neučili
Zdroj: boredpanda.com

V které zemi mají ženy největší poprsí? A kde si naopak musejí kupovat podprsenku nejmenší velikosti? Na to se pokusil odpovědět portál Bored Panda, který zveřejnil i mapu světa podle průměrné velikosti ženských ňader. Kde skončilo Česko?

Portál TN.cz pro vás připravil seriál 15 netradičních map, o kterých jste se rozhodně ve škole neučili! Jako první jsme vybrali mapu, která zobrazuje státy podle průměrné velikosti ženského poprsí. Podívat se na ni můžete zde.
 

A kde mají tedy ženy podle rozverného průzkumu největší obvod hrudníku? Červená barva představuje země, kde ženy nosí v průměru nejvíce košíčky o velikosti vyšší než D. V tomto směru jsou rekordmankami Rusky, Švédky, Finky a Norky.
 

Související obsah


Oranžová barva zastupuje státy, kde ženy v průměru nosí nejčastěji košíčky o velikosti D. Tady už je výčet zemí mnohem větší a je v něm i Česká republika – například spolu s Rakouskem, Německem nebo Maďarskem. Do tohoto seznamu ale patří i takové země, jako je Island, Spojené státy, Kolumbie nebo Venezuela.


Ptáte se, kde skončilo Slovensko? Jeho obyvatelky podle portálu Bored Panda nosí nejčastěji košíčky o velikosti C, což je na mapě vyznačeno žlutou barvou. Slovenky tak na tom jsou podobně jako Kanaďanky, Brazilky, Britky, Ukrajinky, Polky, Rumunky nebo třeba Italky, Francouzky a Australanky.

Zdroj: targetmap.com

Modrá barva značí, kde ženy v průměru nosí nejčastěji košíčky o velikosti B. A faktem je, že těchto států je patrně nejvíce. Jen namátkou: drtivá většina zemí severní Afriky, Mexiko, Kuba, Ekvádor, Jihoafrická republika, Indie, Pákistán, Kazachstán, Uzbekistán, Grónsko nebo Turecko. Z Evropy sem potom patří Španělsko, Irsko, Makedonie a Moldavsko.
 

Související obsah


A kde mají ženy průměrně nejmenší objem hrudníku? V Evropě v tomto směru "vedou" Bělorusky a Lotyšky, ovšem "rekordmankami" jsou bez diskuze v Asii. Nejmenší velikost košíčků, tedy A, tam průměrně nejčastěji nosí ženy v Číně, Mongolsku, Japonsku, Severní i Jižní Koreji nebo třeba ve Vietnamu. A pozadu nezůstávají ani Peru, Bolívie či řada států západní a střední Afriky.

(/foto/malem-jim-vypadnou-prilis-volne-dekolty-celebrit.html)]

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Záleží na velikosti? Tohle je průměrná délka chlapského nádobíčka!
Zrzka Kami: Moje trojky mi vydělávají dost peněz!
Dokonalá kuchařka s odhalenými čtyřkami
Joslyn James: Pro Woodse neměla golfové míčky, ale sakra větší balony
BEST OF FANDA: Prsatá tanečnice nafotila perfektní akty. Podívejte se!

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz