Příbramští kriminalisté vyhlásili pátrání po Heleně Kováčové ze Sedlčan, která odešla 6. Srpna z domova pro seniory v Sedlčanech. Personálu sdělila, že jede k notáři do Příbrami. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, řekla policejní mluvčí Monika Schindlová.
Podle zjištění policistů již byla žena v minulosti pohřešována. Tehdy odjela autobusem do Prahy. „Ráda cestuje autobusem, nevlastní mobilní telefon a má u sebe pouze občanský průkaz,“ dodala mluvčí.
Helena Kováčová je vysoká 165 až 175 centimetrů, má střední postavu, modré oči a středně dlouhé šedé vlasy.
Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání. „Veškeré poznatky k pohřešované osobě je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo přímo příbramským kriminalistům na telefon 974 879 313,“ ukončila Schindlová.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz