Zpravodajství

Otrávená advokátka: Od Kramného dávám ruce pryč!

Otrávená advokátka: Od Kramného dávám ruce pryč!
Zdroj: TN.cz

Právnička Ilona Nohelová poskytla našemu webu TN.cz o víkendu rozhovor, ve kterém prohlásila, že je Petr Kramný podle ní nevinný a nabídla se, že by ho případně obvinění chtěla zastupovat. Rychle si to ale rozmyslela. Přečtěte si proč.

Advokátka Ilona Nohelová se rozhodla, že nabídne rodině Petra Kramného spolupráci. Věří totiž, že Petr nemá se smrtí své ženy Moniky a dcery Klárky v egyptském hotelu nic společného. Podle ní může za tragédií stát pochybení personálu.
 

"Pokud by vyšetřující policejní orgány proti němu měly nějaké důkazy svědčící o dvojnásobné vraždě, jistě by ho nenechaly na svobodě a byl by už ve vazbě," uvedla Nohelová pro TN.cz.
 

Na jejím názoru se nic nezměnilo a pořád věří v nevinu Kramného. Pokud ji o to ale výslovně nepožádá, zastupovat ho v případě obvinění z vraždy už nechce. Je totiž naprosto znechucená reakcemi lidí v internetové diskusi pod rozhovorem. Ten najdete ZDE
 

"Klidně napište, že jsem vyloženě otrávená, i když je to černý humor. Pročetla jsem asi 25 stránek internetové diskuse pod rozhovorem, který jsem poskytla portálu TN.cz, a naprosto mě to znechutilo. Lidé tam psali, že jsem hloupá nebo že jsem studovala práva v Plzni a podobné nesmysly. Také mi psali nenávistné maily. S mým postavením takovou negativní popularitu nemám zapotřebí, a proto jsem se rozhodla v případu dál neangažovat," řekla redakci TN.cz právnička.

Související obsah

Petr Kramný, který proti své vůli a z moci egyptských úřadů zůstává v Hurghadě, dosud Ilonu Nohelovou o spolupráci nepožádal, protože ještě nebyl z ničeho obviněn. Pokud by tak ale učinil, považovala by advokátka za svou profesní povinnost ho zastupovat a rodině pomoci.

POSLECHNĚTE SI, CO ŘEKLA ILONA NOHELOVÁ REDAKCI TN.CZ O ZMĚNĚ SVÉHO NÁZORU:


ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ PŘEHLED: Pozor na nebezpečné země! Vite, kde nejvíc hrozí únos nebo smrt?

Sebevražda zpívající krásky Terezy Kerndlové? Otrávila se? Ne. Víme, co se stalo

Vražda v Ordinaci: Podívejte se na videu, kdo zabíjel!
Je společná dovolená s partnerem dobrý nápad?
Ovládejte svou žárlivost
Dusí vás žárlivost? Rady, jak ji překonat
TEST: Necháte se citově vydírat?

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz