Zpravodajství

Toto je nejzáhadnější monstrum světa! Španělé našli na pláži bájnou bestii

Toto je nejzáhadnější monstrum světa! Španělé našli na pláži bájnou bestii
Zdroj: oficiální zdroj

Španělští vědci pořádně žhaví mozkové závity. Na jedné z pláží se totiž objevila mrtvola podivné obludy, která připomíná křížence hada, ryby a ještěra.

Mrtvola přibližně čtyřmetrového tvora se objevila minulý týden na pláži Luis Siret u městečka Villaricos. Místní i turisté si podivnou zdechlinu zběsile fotili, než přivolali mořské biology, píše server Yahoo.


Podivný nález zaskočil i zkušené experty na život v moři. Koordinátorka civilní obrany Maria Sanchezová se nechala slyšet, že nejdříve jedna žena objevila část zdechliny a následně se s trochou snahy povedlo poskládat dohromady i zbytek.


A odborníci si byli jistí jen tím, že celá záhadná příšera pořádně smrdí. Není divu, když byla v pokročilém stádiu rozkladu.

(/domaci/unikat-v-prazske-zoo-nejohrozenejsi-zvire-na-svete.html)]


Mluvčí ochránců mořského života Paco Toledano také přiznal že není jasné, co moře vyplavilo. Jasno by mohlo být po analýze kostí. Ta ale není právě nejlevnější a sponzoři se právě nehrnou.


Asi jediný, kdo má jasno i bez testů, je mořský biolog Dean Grubbs z floridské univerzity. Tvrdí, že kostra určitě patří žralokovi.

ČTĚTE VÍCE: 
Jaké zvíře je pro člověka nejnebezpečnější? Výsledek vás překvapí!

Jak se zbavit fóbie z hadů? Zkuste jógu a zvíře si osahejte!


Je to jen strach, nebo fobie?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz