APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Jak vypadá Kramného den v Egyptě? Sedí na hotelu, nebo se povaluje na pláži?

Petr Kramný nemůže opustit Egypt. Ze země nesmí odcestovat, musí být nápomocný vyšetřovatelům, kteří rozlétají záhadnou smrt jeho manželky Moniky a dcery Kláry. Chodí Kramný na pláž, nebo je pořád na hotelu?

Od záhadné smrti Moniky Kramné a její dcery Klárky uplynul měsíc. Petr Kramný stále zůstává v egyptské Hurghadě. Ze země nemůže vycestovat. Nebyl z ničeho obviněn, ale musí zůstat v zemi, aby mohl být nápomocný místním kriminalistům.
 

V rozhvoru pro TV Nova Petr Kramný popsal, že téměř nevychází z pokoje. Že sedí na posteli, kouká do zdi a vzpomíná si na další a další detaily, co se vlastně stalo a jak Monika s Klárkou dovolenou prožívaly - více ZDE.
 


 

Redaktoři deníku Blesk ale zjistili, že Kramný čas od času zajde také na pláž. Alespoň to tvrdili lidé z recepce hotelu Sea Garden, když se Kramného snažili novináři kontaktovat. 

(/ostatni/jak-vypada-vezeni-v-egypte-ocima-odsouzeneho-ctete-autentickou-zpoved.html)]


 

Co se skutečně stalo v Egyptě je stále záhadou. Policie Kramného z ničeho neobvinila, nemá proti němu zřejmě žádné důkazy. Čeká se na výsledky pitvy a na vyhodnocení toxikologického rozboru. Pak se ukáže, zda Kramný dál bude v případu figurovat jako hlavní svědek, nebo se jeho role změní a bude z něj hlavní podezřelý.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kdo je ten hrošík na pláži? Bára Basiková předvedla tělo v plavkách

JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY: Skoro devadesátiletá vévodkyně předvedla na pláži své ´vnady´

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz