Zpravodajství

LIDSKÁ BESTIE! Vydloubla chlapečkovi (6) oči kvůli kšeftu s orgány!

Odporný čin spáchala neznámá žena v čínském městě Lin-fen. Vydloubla totiž šestiletému chlapci oči na dětském hřišti. Policie se domnívá, že šlo o obchodnici s lidskými orgány. Jeho oční bulvy ležely opodál, chyběly však rohovky.

Rodina našla chlapečka v pondělí v tratolišti krve. Odešel si totiž hrát na hřiště, ale delší dobu se nevracel. Rodina ho proto začala hledat a po čtyřech hodinách vyděšení rodiče nalezli v bezvědomí.
 

Jeho oční víčka byla obrácena naruby a uvnitř očních důlků nebylo nic. Chlapec byl okamžitě převezen do nemocnice, informuje britský Daily Mail.

 

Související obsah

Policie vypsala odměnu sto tisíc jüanů (více než 300 tisíc Kč) za jakoukoliv informaci, která by vedla k dopadení pachatele hrůzného činu.
 

Lékaři tvrdí, že než k zrůdnému činu došlo, musel být chlapec omámen nějakou drogou. "Když nebudeš plakat, tak ti oči nevydloubnu," to prý řekla bestie chlapci, než se pustila do odporného konání.

Související obsah


V Číně nejsou únosy kvůli orgánům ničím zvláštním. Na transplantaci čeká zhruba 300 tisíc pacientů, kteří jsou za šanci na lepší život ochotni platit velké sumy.
 

tn.cz / bru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz