Zpravodajství

Rusnok junior urazil Ištvana a podrazil tátu, pak se omluvil, že to tak nemyslel

Syn premiéra Jiřího Rusnoka Michal mírnil ve vyjádření pro televizi Nova své postoje, které uváděl na svém facebookovém profilu. Proti Straně práv občanů - zemanovci prý nic nemá. Styděl se údajně jen za své názory. Je tomu opravdu tak? Nebo mu někdo domluvil?

"Já jsem byl od ledna 2011 do července 2013 členem SPOZ, ale stydím se za to. Bylo to mladické selhání ala Pavel Kohout (spisovatel) v 50. letech. Ale teď jsem pochopil, že socialismus je největší zlo a člověk se musí postarat sám o sebe," napsal Rusnok 8. srpna na svém profilu.

Právě tato věta však podle něj byla špatně pochopena a syn premiéra a přítele Miloše Zemana Jiřího Rusnoka vlastně proti SPOZ nic nemá. " Já jsem to tak skutečně nemyslel, já jsem to tam napsal spíš, že se stydím za svoje názory, co jsem měl. Je to čistě soukromá záležitost," vysvětloval premiérův syn s tím, že už nyní nemá kvůli studiu na aktivní působení ve straně čas.

Související obsah

Na sociálních sítí přitom nečastoval svými komentáři pouze SPOZ. Například svému otci vzkázal: "Sorry Tati, já žádnej státní dluh splácet nebudu!". A schytal to od něj i Vrchní státní zástupce v Olomouci Ivo Ištvan: "Vypadá jako dementní úchyl," vzkázal mu mladý Rusnok, který své komentáři po mediálním zájmu smazal.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz