Úřady řeší opravdu pořádnou záhadu. Na začátku srpna pohřbili v americké Filadelfii nesprávného člověka. Sharolyn Jacksonová (50) byla od půlky července nezvěstná a rodina se pomalu připravovala na to, že ji nikdy znovu neuvidí. Ale to se mýlili.
Za pár dní policie našla tělo, které odpovídalo Sharolynině popisu. Identifikaci dokonce potvrdil i její syn. Nebyl tak žádný důvod smutnou situaci více prověřovat a Sherylon v srpnu její rodina pohřbila.
Pak ale přišel pro všechny příbuzné pořádný šok. Dva týdny po pohřbu o sobě totiž dala Sherolyn vědět na nedaleké psychiatrické klinice. Sherylon byla tedy na živu, ale někdo ležel pochovaný v její rakvi. Policii teď čeká hodně práce, aby této záhadě přišla na kloub.
Rodina Sherylon je z celé události pravděpodobně velmi zmatená. Návrat milované osoby, kterou už všichni považovali z mrtvou samozřejmě všechny potěšil. "Jsme velmi šťastní, že je naživu. Zároveň mi je ale líto matky, která teď zjistí, že její dcera už nežije,“ svěřila se Sharolynina matka.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz