Zpravodajství

VIDEO, KTERÉ ROZDĚLILO AMERIKU: Je to šikana, rasismus? Nebo ne? Dvě malé černošky bijí svou kamarádku

Ameriku v současnosti rozděluje video, na kterém dvě malé černošky bijí tříletou holčičku. Video už viděl i otec napadené holčičky a jeho reakce všechny rozhodně překvapila. Jedná se o šikanu? On si myslí, že v žádném případě.

Dvě malé černošky nejdříve uhodily tříletou Mackenzie, když seděla na svém cyklistickém kole. Dívka byla ale neodbytná a chtěla si se svými sousedkami hrát tak moc, že nedbala nějaké rány a ještě se rozhodla, že jim přinese hračku. To ale neměla dělat.

Starší dívky jí hračku vytrhly z ruky a odhodily pryč. Poté malou Mackenzie srazily na zem. Celému incidentu ještě přihlížel bratr agresivních dívek a celou událost si nahrál na mobil. Pořízené video poté uveřejnil na facebookovém profilu, kde ho viděla nakonec i rodina malé Mackenzie.

Související obsah

Reakce otce napadené dívky byla ale překvapující: "Nejde o rasismus. Dívky si spolu často hrávají,“ nechal se slyšet. Se svou rodinou tuto příhodu dál nechce rozmazávat. Jediné, co chtějí je, aby se dívky přišli omluvit a to také učinily.

S tímto postojem ale nesouhlasí veřejnost, které se incident natolik nelíbil, že obviňuje otce šikanujících dívek ze špatné výchovy. „Nedokážu si to vysvětlit. Tohle naše děti neučíme,“ brání se táta holčiček, které napadaly malou Mackenzie.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz