Zpravodajství

DRSNÁ RVAČKA V PRAZE: Agresivní spolujezdec zmlátil řidiče auta, které nabourali

Pražští kriminalisté pátrají po agresivním muži, který minulý pátek v Praze 9 řešil dopravní nehodu agresivním útokem. Jako spolujezdec vyskočil z auta a dalšímu řidiči přerazil kopem ruku. "Dopustil se trestného činu ublížení na zdraví a v případě dopadení mu hrozí až osm let ve vězení,“ řekla v pátek policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Incident se stal na křižovatce ulic Bystrá a Náchodská v Horních Počernicích. "Krátce po třinácté hodině přijel do křižovatky řidič červeného vozidla Ford Tranzit Conect, který měl chvíli předtím nacouvat ve Vinoři do čerstvě nalakovaného modrého vozidla značky Nissan a poškodit ho,“ dodala mluvčí.


Oba řidiči se pohádali už ve Vinoři, ale šofér fordu se o nějakém poškození odmítal bavit a ujel. Jenže devětatřicetiletý řidič osobního auta si to nechtěl nechat líbit a pronásledoval ho právě do Horních Počernic.


"Pak přišel k fordu a snažil se věc vyřešit. Když se pak vracel k autu, spolujezdec z fordu k němu přiběhl a snažil se ho kopnout do břicha. Napadený se snažil kop vykrýt levou rukou a neznámý útočník mu zlomil ruku. Zraněný odjel společně s kolegou, který byl svědkem útoku, do nemocnice na ošetření a celý incident pak nahlásil na policii,“ vysvětlila Rösslerová.
 

Související obsah


Napadení a zranění zaznamenaly průmyslové kamery a kriminalisté sice vědí, jak pachatel vypadá, ale zatím netuší, o koho jde. "Podle nich by se mělo jednat o dvojici, která má velmi blízký vztah k Horním Počernicím a nevylučují, že by v této lokalitě mohla dvojice mužů bydlet nebo pracovat,“ pokračovala mluvčí.

Útočník je podle policistů středního věku, má hnědé vlasy a světlou pleť. V době útoku měl na sobě tmavé kalhoty a černé tílko s nápisem na hrudi. Řidič je také středního věku, má světlou pleť a na sobě měl bílé tričko s krátkým rukávem a světle hnědé krátké kalhoty.

(/doprava/kde-jsou-nejhorsi-ridici-v-cesku-podivejte-se-jak-si-stoji-vase-bydliste.html)]

Kriminalisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace, vedoucí ke zjištění totožnosti, pohybu nebo pobytu hledaných mužů, přijmou na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR,“ ukončila Rösslerová.

Čtěte také:

VIDEOUKÁZKA dílu, který uvidíte v pátek: První rvačka v historii Výměny manželek!

Neuvěřitelné video z finále miss: Pobily se přímo na pódiu. Nebo pobili?

Podívejte se: Michal David se předvedl s parádním monoklem

Nepřehlížej násilí, neignoruj volání o pomoc

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželství jako z hororu! Bil mě a ponižoval!

VÁŠ PŘÍBĚH: Zmrzačit tě je málo, říkal mi manžel


 

tn.cz/luk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz