Zpravodajství

Kramný byl podivín už ve škole, tvrdí známí rodiny. Smrt Moniky a Klárky rozdělila Karvinou

Tajuplný případ smrti Moniky a Klárky Kramných na dovolené v egyptské Hurghadě vyvolává desítky otázek. Co se v hotelu osudnou noc stalo? Jaká je role Petra Kramného v případu? Tají něco? Tyto otázky rozdělily na dva tábory obyvatele Karviné - města, kde rodina Kramných bydlela.

Obyvatelé Karviné nemají na případ smrti Moniky a Klárky Kramných v Egyptě jednotný názor. Co se v Egyptě stalo? Tuto otázku si v Karviné klade snad úplně každý. Odpověď ale nezná nikdo. Jedna skupina lidí je přesvědčená o tom, že Petr Kramný má na smrti své manželky a dcery podíl, jiní to naprosto vylučují.

Zajímavé je, že když se reportérka Střepin Bára Divišová ptala na egyptský případ v bezprostředním okolí bydliště Kramných, dostávala stále stejnou odpověď. "Petr Kramný je nevinný, nemohl to udělat." Tak nějak odpovídali prakticky všichni dotázaní. A někteří ještě dodali, že Petr Kramný byl velký podivín. Už od malička.

Související obsah

Už na základní škole byl prý často terčem posměchu, nechala se slyšet jeho spolužačka. "On byl takový vždycky, ale na tom není přece nic špatného. Každý člověk je nějaký. Nebyl nikdy špatný, já ho znám už dlouhá léta," říká o Petrovi jeho soused z domu. Další soused z domu říká ale něco trochu jiného. "Já jsem s ním nevycházel, on byl takovej divnej. Ale pochybuju, že by něco takového udělal. Fakt, slušná rodina to byla," říká další ze sousedů.

Čím dále od Tovární ulice, kde Kramní bydleli, se reportérka vydala, vyslechla s tím divočejší spekulace. V baru, kam Monika s Petrem chodila, už si tím, co se v Egyptě stalo, nejsou tak jistí. "Nevěřím tomu, že by to přímo udělal, ale věřím tomu, že něco ví, protože se chová podezřele," říká jeden z návštěvníků baru.

Související obsah

S dalšími metry vzdálenosti od bydliště Kramných stoupá přesvědčení obyvatel o tom, že otec rodiny Petr má v případu prsty. "Já si myslím, že to udělal," říká postarší paní na náměstí v Karviné a není se svým názorem rozhodně sama. "Chová se divně, pokaždé mluví jinak. Co na to říkám? To, co asi všichni, že je viník," mají jasno lidé oslovení na náměstí v Karviné.

A co si o případu smrti Moniky a Klárky v egyptské Hurghadě vy? Napište nám to do diskuse pod titulkem článku nebo na náš Facebook.

(/ostatni/jak-vypada-vezeni-v-egypte-ocima-odsouzeneho-ctete-autentickou-zpoved.html)]

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavný herec byl podivín už jako malý: Vzal si do školy nůž!

Hvězda seriálu Glee Cory Monteith byl v hotelovém pokoji nalezen mrtvý!

Bára Divišová, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz