APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

VIDEO: Muži tleskali tancujícím prostitutkám, potom zůstali v šoku. Proč?

Polonahé atraktivní kněžky lásky se roztančily za výlohou vykřičeného domu v slavné čtvrti červených luceren v Amsterdamu. Jejich sexy představení ale mělo velmi hořký konec.

Amsterdamský De Wallen je největší čtvrtí červených luceren ve městě a v jeho křivolakých uličkách jsou stovky pokojíčků s prostitutkami. Ty se za prosklenými výlohami všelijak nakrucují, špulí ústa a flirtují s potenciálními zákazníky.
 

Jedna dívka se ale najednou začne divoce třást a přiláká tím pozornost kolemjdoucích. Ti se začnou zastavovat, k dívce se postupně přidá dalších pět prostitutek a před narůstajícím davem diváků předvedou slušné taneční číslo.
 

Muži jim nadšeně tleskají a někteří se k tanci přidávají na chodníku, na konci jim ale nálada zhořkne. Na obrazovce se totiž objeví nápis "Každý rok je tisíce ženám slíbena kariéra tanečnice. Bohužel končí tady."

Související obsah

Celá akce byla totiž kampaní skupiny, která bojuje proti obchodování s bílým masem. Podle statistiky přes 30 % prostitutek v Holandsku pochází ze zemí mimo EU, ve velkých městech je to přes polovinu. Od roku 1990 se potom ztrojnásobil počet žen pocházejících ze střední a východní Evropy, které jsou v Amsterdamu k prostituci nuceny.
 

ČTĚTE TAKÉ:
VÁŠ PŘÍBĚH: Šok! Manžel byl u prostitutky!

VÁŠ PŘÍBĚH: Prostitutkou kvůli dluhům

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zaplatili bychom si prostitutku?

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz