Zpravodajství

Neuvěřitelná krutost: Podívejte se, jak sociálka sebrala matce dítě šest hodin po porodu! VIDEO

Neuvěřitelná krutost: Podívejte se, jak sociálka sebrala matce dítě šest hodin po porodu! VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Z toho se derou slzy do očí. Sociální pracovníci totiž sebrali matce její dítě jen šest hodin po porodu. Ta celou dobu jen brečela a tiskla miminko k sobě. Když jí ho sebrali, dostala pochopitelně hysterický záchvat!

Zoufalství a bezmoc! Tak by se daly popsat pocity šestatřicetileté Britky. Sociální pracovníci jí totiž sebrali dítě jen pár hodin po porodu, sotva ho stihla nakojit. Matce odebrali totiž jen šestihodinové dítě. Dechberoucí video zveřejnil britský deník Daily Mail.
 

Na videu je vidět, jak sociální pracovníci v doprovodu policistů jednají chladně a hodně krutě. "Budeme ho muset vzít. Ano? Nechci, abychom museli použít násilí," říká sociální pracovnice.
 

Jenže matka samozřejmě své dítě chrání, tiskne ho ke svému tělu. "Oni prostě přišli a vzali nám miminko. Chovali se jako by to byl kus hadr," uvedl šokovaný jednačtyřicetiletý otec. Když sociální pracovnice nakonec dítko matce sebere, ta okamžitě začala hystericky brečet a křičet: "Ne!"
 


Sociálka tvrdí, že oba partneři mají nestabilní vztah. Matka dítěte, které nazývají "Baby J", prý není duševně v pořádku a není schopná se o dítě postarat. Rodiče naopak tvrdí, že jejich vztah je pevný, protože jsou manželé už 13 let. Občas jen mají menší hádky. Otec děťátka říká, že s výchovou dětí nemají žádný problém a nikdy by žádnému neublížili.
 

Bezcitné chování sociálních pracovníků se objevilo na internetu, vše totiž natáčel otec dítěte. Ten kvůli tomu může mít problémy a dokonce může jít do vězení. Sociálce se totiž přirozeně nelíbí, že je terčem ostré kritiky. Soud nicméně v pátek odpoledne odmítl zákaz vysílání videa s tím, že veřejnost má právo vše vidět, aby se mohlo diskutovat o práci sociálních pracovníků.

ČTĚTE TAKÉ:

Náhradní mateřství - matkou dítěte je vždy žena, která ho porodila

Vzdala byste se vlastního dítěte?
Nechtěné těhotenství je peklo. Předejděte mu

VAŠE PŘÍBĚHY: Už v šestnácti vím, že nikdy nebudu mít děti
VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!
VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem, otec dítěte se zamiloval do "šestnáctky"
VAŠE PŘÍBĚHY: Potrat mi vzal chuť žít

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz