Zpravodajství

VOLEBNÍ KALKULAČKA: Zjistěte, který z politiků vám je nejblíže

VOLEBNÍ KALKULAČKA: Zjistěte, který z politiků vám je nejblíže
Volby 2013 Zdroj: Mediafax

Chcete zjistit, která politická strana či přímo, který z politiků je vám nejblíže. Pomocí projektu "Volební kalkulačka" nyní můžete zjistit, který z poslanců vám byl svým hlasováním v rozpuštěné sněmovně nejblíže.

Předčasné volby do Poslanecké sněmovny se kvapem blíží, všechny strany už rozjely na plné obrátky převolební kampaň a začaly lanařit voliče na svou stranu. Pomocí zajímavého srovnání si můžete porovnat vaše názory s tím, jak hlasovali poslanci v letech 2010 až 2013, a který z politiků je vám svým hlasováním nejblíže.
 

"Pro letošní předčasné volby jsme připravili hned dvě kalkulačky. Nyní spouštíme tzv. inventuru hlasování. V ní si voliči mohou vyzkoušet hlasování o 36 nejdůležitějších zákonech, které poslanci projednávali v uplynulém volebním období. Následně se dozví, kdo je ve Sněmovně nejlépe zastupoval,“ představil projekt matematik a tvůrce Volební kalkulačky Michal Škop.
 

VOLEBNÍ KALKULAČKU "INVENTURA HLASOVÁNÍ POSLANCŮ 2010 - 2013" SPUSTÍTE ZDE!
 

Volební kalkulačka má u lidí úspěch, čímž se přirozeně rádi chlubí i tvůrci projektu. "Před loňskými prezidentskými volbami jsme zaznamenali 1,2 milionu unikátních uživatelů. To představuje každého pátého voliče," uzavřel Škop.

ČTĚTE TAKÉ:

Který z poslanců se letos nejvíc „flákal“ a který nepřišel do práce VŮBEC? PODÍVEJTE SE

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz