APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

PRVNÍ ROZHOVOR: Jsem také oběť, říká manželka monstra z Frenštátu

Televizi Nova se jako první a jediné podařilo natočit rozhovor s vdovou po údajném viníkovi obrovské tragédie ve Frenštátu pod Radhoštěm. Co všechno prozradila? Jak se jí žije?

Stejně jako ostatní nájemníci domu číslo 39, ani Ruth Blažková se z tragédie rozhodně ještě nevzpamatovala. Také ona ztratila někoho blízkého, přišla o domov, věci, vzpomínky.
 

O osudné noci se ještě bavit nedokáže, je to pro ni příliš těžké. O tom, co její manžel chystal, vůbec neměla tušení. Od té doby je u své maminky v domově s pečovatelskou službou.
 

Na rozdíl od ostatních nájemníků nedostala paní Blažková náhradní ubytování ani žádnou finanční pomoc a u maminky bydlí jako host. Kdyby se něco stalo, nemá kam jít. Cítí se také jako oběť hrůzného činu.
 

Vedení města stále ještě čekají na výsledky policejního vyšetřování. Až poté, co policie určí viníka a případ uzavře, by se finančně vypořádali právě i s rodinou Blažkových.
 

Související obsah


Nutno podotknout, že Ruth Blažková do této doby nebyla ani podezřelá jako spolupachatel tragédie, při které v únoru zemřel její muž a dalších pět lidí - z toho 3 děti.

ČTĚTE TAKÉ

V jakém státě si Češi nejvíce "užívají v chládku"?
 

vrl/Eliška Gmiterková, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz