Zkuste si to představit - naházíte nákup do kufru auta a vyjedete z parkoviště. Vzápětí vás zablokuje cizí auto, řidič vás zmlátí, vytáhne ven a omlátí o silnici.
Tak přesně tohle se stalo čtyřiasedmdesátiletému invalidnímu důchodci z Klatov Jaroslavu Kotlanovi, píše deník Právo.
Podle deníku seniora druhý řidič nejprve vybrzdil. Když obě auta stála, přiběhl jednapadesátiletý agresor a na Kotlana začal řvát, že mu nedal přednost.
A pak přešel od slov k činům. Šokovaného seniora přes stažené okénko třikrát prašti pěstí, pak ho vytáhl z auta a omlátil o vozovku. Vzápětí rváčovi ovšem došlo, co udělal a nabídl se, že zavolá sanitku.
I tak ovšem teď piráta silnic za výtržnictví a ublížení na zdraví stíhá kriminálka a soud ho nejspíš nemine.
ČTĚTE TAKÉ:
PIRÁTI SILNIC: Kdo nejčastěji umírá na českých silnicích?
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz