Zpravodajství

Máme se bát pátku třináctého? KARTÁŘKA odpovídala na vaše dotazy!

Máme se bát pátku třináctého? KARTÁŘKA odpovídala na vaše dotazy!
Zdroj: zdenkablechova.cz

Co nás v budoucnosti čeká? To je otázka, na kterou bychom všichni chtěli znát odpověď. Zítra je navíc pátek třináctého. Máme se tohoto dne bát? I na to odpovídala kartářka Zdenka Blechová, které jste se ptali v on-line rozhovoru na TN.cz!

Zdenka Blechová už řadu let nabízí rady v oblasti těžkých životních situací, mezilidských vztahů, otázek bydlení, či zaměstnání. Lidé se na ni obracejí i se svými depresemi, zdravotními potížemi a dalšími problémy.


Kartářka z Plzně nabízí výklad z karet, tarot, poradenství poskytuje také pomocí numerologie, psychologie, věštění, channelingu a automatického písma. Vlastní také nakladatelství, ve kterém také vydává své vlastní knihy.


A na co jste se ptali? Hlavně na zdraví, partnerské vztahy, zaměstnání a další věci, které vás trápí nebo byste rádi věděli, jak se dál vyvinou. To jsou ale jen některé z dotazů, které jste Zdence Blechové pokládali.


Rozhovor


Například čtenáře Bronislava paní Zdenka patrně moc nepotěšila. Ptal se, co ho zítra čeká. "Zítra vás čeká den, který pro vás nebude moc pozitivní, ale je to o tom, že nemáte vyřešeno více věcí a budete dávat vše za vinu tomuto dni," odpověděla mu kartářka.
 

Naopak Josef může být spokojen. Zítra jede do vzdáleného města na návštěvu a měl obavy, aby vše proběhlo, tak jak má. " Ano, vaše cesta proběhne v pořádku, není čeho se bát," dostalo se mu odpovědi.


Dalšího čtenáře zajímalo, zda je teď vhodná doba na změnu zaměstnání. Kartářka mu poradila, aby se v práci nebál prosadit. "Pokud budete snaživý, určitě se vám dobře povede," vzkázala mu.
 

Zítra je navíc pátek třináctého, který mnoho lidí považuje za nešťastný den. Původ pověry je biblický: Na Velký pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při poslední večeři sedělo u stolu třináct lidí. Ten třináctý z nich byl Jidáš, který Krista zradil.
 

Kartářka Zdenka Blechová proto odpovídala i na otázky, zda se máme zítřku obávat a na co si raději dát pozor. "Pověra pátek 13. straší v hlavě hlavně lidem, kteří jsou slabí v mysli. Lidi silné v mysli už tento datum neovlivní," domnívá se a dodává: "Vše může být šťastné i v pátek 13."

Související články:
PÁTEK TŘINÁCTÉHO: Jak vypadají největší smolaři našich seriálů?

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz